»3s Synopsis

3x07 Ghost World » Synopsis

9. října 2011 v 8:37 | Lucy*
NOC OSVĚTLENÍ - Když se Mystic Falls připravuje na "osvětlenou noc" jako každý rok, je město napadeno mrtvými duchy. Po velmi aresivním setkání z duchy žádá Damon (Ian Somerhalder) Bonnie (Katerina Graham), aby vyhledala proč mají duchové takovou neobvyklou sílu. Elena (Nina Dobrev) se snaží přesvědčit Jeremyho (Steven R. McQueen) aby své propojení s duchy využil i jinak a to tak, aby jí pomohl najít Stefana (Paul Wesley). To Jeremyho dovede k příšernému rozhodnutí. Nakonec objeví Alaric (Matt Davis) dlouho schovávaný klíč k minulosti.

Source: vd-online.blog.cz ♥

3x06 Smells like Teen Spirit » Synopsis

9. října 2011 v 8:35 | Lucy*
VÍTEJTE ZPĚT MATURANRTI - První den ve třídě maturantů se Elena, Caroline, Bonnie a Matt ještě vzpamatovávají z nedávných událostí, zato Tyler se zdá, že si až moc všechno užívá. Damon je podrážděný novým hostem v domě a každý je překvapen novým studentem, který nastoupí na Alarikovy hodiny historie. Matt požádá Bonnie o pomoc, když si uvědomí, že se dopustil vážné chyby. V této době Stefan plní další rozkaz, který dostal od Klause.

Source: vd-online.blog.cz ♥

3x05 The Reckoning » Synopsis

24. září 2011 v 11:47 | Elitie
VTÍPKAŘSKÁ NOC SENIORŮ, PRO KTEROU STOJÍ ZA TO ZEMŘÍT - Navzdory tomu, co všechno se děje, je Caroline (Candice Accola) pevně rozhodnutá vidět Elenu (Nina Dobrev), Bonnie ( Kat Graham), Matta (Zach Roerig) a Tylera (Michael Trevino), jak si užívají tradiční Vtípkařskou noc seniorů před začátkem školního roku na Mysticfallské střední. Nicméně, když se ukáže nečekaný host, nepotrvá to dlouho a celý večer nabere smrtelný obrat. Damon (Ian Somerhalder) přesvědčuje Jeremyho (Steven R. McQueen), že může použít své nové spojení s druhou stranou na pomoc najít způsob, jak porazit Klause (Joseph Morgan). Nakonec, Klaus prohlubuje Stefanovo (Paul Wesley) držení a využívá ho pro stále více násilné a nebezpečné účely.

» děkuji ninadobrev-4fans♥

3x04 Disturbing Behavior » Synopsis

18. září 2011 v 19:40 | Elitie
RODINNÁ POUTA - Stále v Chicagu, Klau (Joseph Morgan) využívá Glorii (hostující hvězda Charmin Lee), čarodějku, kterou už zná dlouho, aby mu pomohla vypátrat chybějící informace, které by vysvětlily, proč jeho plán nefunguje. Gloriino kouzlo odhalí fascinující pohled pravdy, ale brzo si uvědomí, že potřebuje Stefanovy (Paul Wesley) vědomosti na doplnění skládačky. Když se Stefan ocitne v nebezpečí, přichází pomoc od nečekaného spojence. V Mystic Falls, frustrující nové nebezpečí, sráží Damona (Ian Somerhalder) k okraji a on se ohání způsobem, který ponese trvané následky. Caroline (Candice Accola) se snaží vypořádat s jejími novými citivými problémy, i když se snaží pomáhat Eleně (Nina Dobrev) čelit jejím citům. Jeremy (Steven R. McQueen) dělá krátký, ale znepokojující průlom s jedním z jeho mrtvých návštěvníků. Nakonec má Bonnie (Kat Graham) divné setkání, které všechny ovlivní.

→ díky ninadobrev-4fans♥

3x03 The End of The Affair » Synopsis

18. září 2011 v 19:39 | Elitie
Búrlivé 20. ROKY - Klaus (Joseph Morgan) a Stefan (Paul Wesley) prichádzajú do Chicaga, kde sa Stefan stretáva s upírkou (hosťujúca hviezda Claire Holt), ktorá o neho v skutočnosti nikdy neprestala mať záujem, ktorý mala už pred desiatkami rokov. Vo flashbackoch v Chicagu v roku 1920, Stefan prichádza tvárou v tvár šokujúcej kapitole jeho minulosti. Potom, čo Damon (Ian Somerhalder) dostane od nečakaného zdroja tip, kde je Stefan a Klaus, on a Elena (Nina Dobrev) idú po ich stopách. V Mystic Falls má Tyler (Michael Trevino) obavy o Caroline (Candice Accola), a tak sa obracia pre pomoc k šerifke Forbesovej (Marguerite MacIntyre).

3x02 The Hybrid

18. září 2011 v 19:37 | Elitie
NOVÝ ŘÁD - Klaus (Joseph Morgan) dává plán do pohybu, který mu dá ještě více síly, ale díky nedobrovolné účasti vlkodlaka Raye Suttona (hostující hvězda David Gallagher), věci nejdou tak, jak Klaus měl v plánu. Damon (Ian Somerhalder) a Alaric (Matt Davis) neochotně souhlasí s (Nina Dobrev) Eleninou novou strategií jak najít Stefana (Paul Wesley), která vede Damona do nebezpečného boje s nečekaným nepřítelem. Jeremy (Steven R. McQueen) se obrátí k Mattovi (Zach Roerig) o pomoc, jak dál se snaží porozumět tomu, co duchové z minulosti od něj chtějí. Nevědíc, že Caroline (Candice Accola) potřebuje jeho pomoc, Tyler (Michael Trevino) čelí emocionální konfrontace s jeho matkou (hostující hvězda Susan Walters).

3x01 The Birthday » Synopsis

18. září 2011 v 19:36 | Elitie
TO JE MOJE OSLAVA - Ráno v den Eleniných 18. narozenin je Caroline zaneprázdněná plánováním oslavy, ale Elena se soustředí na hledání jakékoli stopy, která by jí pomohla zjistit, kde je Stefan. Damon také hledá Stefana, mezitím, co se snaží ochránit Elenu a držet ji dál od čehokoli, co by upoutalo Klausovu pozornost. Během toho se Stefan s Klausem snaží vystopovat vlkodlaka jménem Ray Sutton. Jeremy, který teď pracuje v Mystic Grillu spolu s Mattem, se snaží pochopit, proč vidí duchy Vicki a Anny od doby, kdy ho Bonnie oživila. Mezitím se Alaric ze všech sil snaží dohlížet na Elenu a Jeremyho, zatímco se vyrovnává s žalem ze smrti Jenny. Nakonec, Caroline a Tyler čelí nové a nečekané výzvě.
 
 

Reklama