» 2.season » Synopsis

18. září 2011 v 19:34 | Elitie |  »2s Synopsis
2x01
Vracíme se do stejné noci jako ve finále minulé série, Elenu po příjezdu domů čeká noční můra, když zjistí osud strýčka Johna a Jeremyho. V nemocnici Matt, Bonnie a Damon utěšují šerifku Forbesovou, zatímco čekají na zprávu, jestli Caroline přežije autonehodu. Po zmateném rozhovoru o nočních událostech si Damon jako první uvědomí, že se Katherine vrátila. Její příjezd nutí Stefana a Damona zjistit, co chce, proč se vrátila, a jak moc velkou hrozbou je pro lidi, které milují. Mezitím, co se Tyler vzpamatovává ze smrti otce, je překvapen, když jeho tajemný strýc Mason Lockwood přijíždí utěšovat rodinu.

2x02
Když zmatená a zoufalá Caroline opouští nemocnici a připojí se ke kamarádům na karnevalu Mystic Falls, Damon chce okamžité zasáhnout, ale Stefan a Elena se postaví na její obranu. Matt je naprosto zmatený Carolininým chováním, ale stále se jí pokouší říct o svých citech k ní. Damon podezřívá Tylerova strýce Masona a využívá Tylerovu prchlivou povahu ve snaze odhalit Masonovo tajemství. Bonnie je ze všeho, co se kolem ní děje, rozrušená a svůj hněv si vylévá na Damonovi.

2x03
Elena, Damon a Alaric se vydávají na univerzitu v Duke a pomocí Isobelina výzkumu o paranormálních jevech se snaží najít jakékoli vodítko k tajemství, které obklopuje rodinu Lockwoodů. Isobelina bývalá studentka Vanessa jim nabídne pomoc při procházení jejího výzkumu a sama se toho při té příležitosti dost přiučí. Stefan v lesích narazí na nové děsivé nebezpečí a Tyler zjišťuje šokující pravdu o Masonovi.

2x04
Stefan používá drastická opatření, aby zjistil pravý důvod, proč se Katherine vrátila do Mystic Falls, a je šokován, když zjistí, co se doopravdy stalo v roce 1864. Damon opět zkouší novou taktiku, jak vyřešit jeho problémy s Masonem, ale ukáže se to nákladné. Tyler tlačí na Masona, aby mu řekl pravdu o Lockwoodových. Nakonec, když Katherine řekne o ultimátu, Stefan a Elena mají jen velmi málo možností.

2x05
Tyler se od Masona dozvídá více o prokletí Lockwoodů. Stefan a Damon se hádají kvůli tomu, jakým způsobem se mají vypořádat s Masonem. Elena se snaží držet Jeremyho od toho, aby se stále více nezaplétal do tajemství Lockwoodů, ovšem Jeremy se snaží si s Tylerem nebrat servítky. Mason se podělí s šerifkou Forbesovou o nějakou šokující informaci, vedoucí k noci plné násilí, vyznání a lámání srdcí.

2x06
Jeremy se snaží pomoci Alaricovi a Damonovi s vypořádáním se s Katherine, a to navzdory Elenině snaze udržet ho v bezpečí. Šerifka Forbesová a Caroline tráví několik vzácných chvil jako dcera a matka. Bonnie náhodou zjistí nové informace o Masonovi a podělí se s nimi se Stefanem, čímž přinutí Damona, aby vzal věci do svých rukou.

2x07
Stefan a Damon se dohodnou na novém způsobu, jak se na maškarním bálu u Lockwoodů vypořádat s Katherine. Katherine se staví u své staré známé - Lucy, aby ji doprovázela na bál. Bonnie, Jeremy a Alaric dělají, co můžou, aby pomohli Stefanovi a Damonovi, ovšem Katherine má připravené překvapení, o kterém nemohl nikdo z nich tušit. Okolnosti se zvrtnu, když Matt a Tyler se svými přáteli začnou popíjet alkohol.

2x08
Stefan a Damon se dozvídají nové informace na téma lidí, upírů a událostí v dávné minulosti, poté, co přispěchají na pomoc Eleně. Jeremy pomáhá Bonnie po velice těžkém a vyčerpávajícím kouzle. Caroline dělá vše pro to, aby trochu ulehčila Tylerovi v jeho těžkém životním období. Damon a Stefan se dozvídají nové informace.

2x09
Elena se vystavuje nebezpečí, když se snaží najít pravdu o Katherinině minulosti a také co skrývá její vlastní minulost. Elena ví, že by Stefan s plánem nikdy nesouhlasil a tak prosí Caroline, aby mlčela. Damon vykošisťuje svého nového důvěrníka při odhalování moci a účelu měsíčního kamene. Jeremy a Bonnie se seznamují s Lukou - novým studentem s šokující rodinou historií.

2x10
Elena se rozhodne vzít záležitosti do svých rukou a nabízí Rose lákavou nabídku pomoci. Jakmile se ale události začnou vymykat kontrole, požádá Rose Damona, aby vzal do svých rukou plán, který už ale Elena započala. Jeremyho lehkomyslný pokus pomocí Bonnie získat měsíční kámen, ho dostane do situace, kdy je ohrožen nejen jeho život, ale zároveň tím dostává do nebezpečí i Stefana. Bonnie a Luka se začínají sbližovat. Tyler ukazuje Caroline sklep Lockwoodů, kde Car učiní děsivé odhalení.

2x11
Tyler čelí jeho první proměne- S blížícím se úplňkem Caroline pomáhá Tylerovi připravit se na proměnu. Tyler je bezmocný, protože to nemůže zastavit. Zatímco Stefan a Katherine hrají jednu ze svých her​​, Damon a Alaric jsou podezřívavý, když se ve městě objeví Jules, která hledá Masona. Elena je frustrovaná proto, co udělal Jeremy a její přátelé, aby ji udrželi v bezpečí. Bonnie a Luke dělají na kouzlu. Elijah vystoupí s nečekanou nabídkou, která by mohla všechno změnit.

2x12
Stefan si myslí své o Eleniném novém plánu na budoucnost. Zatímco se Damon snaží z Jules dostat pravdu, požádá Elenu, aby pohlídala Rose, jenže se z toho vyvine nečekaně nebezpečná záležitost. Caroline s Mattem se snaží být o svých pocitech jeden k druhému upřímní, a Caroline je překvapená, jak Tyler reaguje na její šlechetnost. Damon se snaží skrýt své skutečné pocity, když ho krize života a smrti udeří víc, než by čekal.

2x13
Elenu, Jennu i Damona velmi nepříjemně překvapí návrat Johnathana Gilberta do Mystic Falls. Caroline se svěří Stefanovi o svém rozhovoru s Tylerem, a Stefan se snaží co nejlíp domluvit Tylerovi, který je naprosto zmatený a rozrušený. Jeremy se snaží uklidnit Bonnie po jejím znepokojivém rozhovoru s Jonasem. Když Jules zajme rukojmí, situace rychle vystupňuje až do násilného střetu.

2x14
Stefan s Elenou si neuvědomují, že jsou sledováni, když jedou - jak doufají - na romantický víkend do Gilbertovic rodinného sídla u jezera. Jenna se začíná obávat, že k ní Alaric není upřímný. Jules sice vysvětlí Tylerovi důležitost kletby slunce a měsíce, jenže vynechá podstatný detail. Damon navštíví Historický spolek, aby si promluvil s Elijahem, jenže ten mu nechce prozradit žádné tajemství. Bonnie se podaří s pomocí Caroline a Jeremyho lstí zjistit novou šokující informaci o Lukovi. Tyler dává Mattovi pár přátelských rad o vztazích.

2x15
STEFAN VYPRÁVÍ ELENĚ O JEHO NEJTEMNĚJŠÍCH DNECH - Stefan říká Eleně o temných časech v jeho historii a o překvapující osobě, jejímž vlivem se všechno změnilo. Po získání pravdy z Luka, se Jonas při setkání s Bonnie a Jeremym snaží vyjádřit své pocity. Aby Damon chytil Elijaha v momentě překvapení, tak pořádá pro něj, Jennu, Alarika a Andie (Hostující hvězda Dawn Olivieri) slavnostní večeři. Ale informace na poslední chvíli promění Damonův plán v naprostý chaos.

2x16
NOC PŘIZNÁNÍ : Katherininy myšlenkové hry už všem lezou na nervy, ale Damon ( Ian Somerhalder), Stefan (Paul Wesley) a Elena (Nina Dobrev) si uvědomují že její vědomosti o Mystic Falls jim pomůžou zůstat naživu. Caroline (Candice Accola), která je frustrovaná ze svého vztahu s Mattem (Zach Rorerig) najde nový způsob jak zaujmout jeho pozornost. Alaric (Matt Davis) učiní šokující přiznání Jenně (Sara Canning) zatímco Katherine se také přizná Damonovi, ale zcela jiným způsobem. Stefan a Bonnie (Katerin Graham) se snaží přesvědčit Jonase a Luka, aby všichni spolupracovali. Jonasova nedůvěra však vede k náhlé ohnivé konfrontaci.

2x17
SCHOVÁNO PŘÍMO NA OČÍCH - Elena a Alaric oba ostře zkritizují Johna, když Isobel svým nečekaným příchodem zdevastovala Jennu.Bonnie pracuje s Damonem a Jeremym na hledání kouzla, které potřebuje získat silou svých předků.Caroline má zlomené srdce a neví co s Mattem. Stefan a Damon si uvědomili, že mají novou tajnou zbraň.

2x18
TANEC s nebezpečím- Jak střední škola začne připravovat "Ples 60.let," Elena začne dostávat znepokojující zprávy od Klause, prostřednictvím neobvyklého zdroje. Bonnie se snaží uklidnit Jeremyho, že je dost silná, aby pomohla Eleně, ale starostlivý Jeremy žádá Stefana o radu. Caroline přemlouvá Matta, aby s ní šel na ples. Damon s Alarikem, kteří jsou na plese jako dohled, očekávají, že se Klaus ukáže, ale ten hraje složitou hru, která je drží na hraně. Nakonec, Damon přichází s novým akčním plánem, který šokuje a bude vadit všem.

2x19
KLAUS je odhalen -Stefan a Damon jsou vzteky bez sebe, když zjistí, že Elena se jim oběma vzpírá, aby mohl nový spojenec převzít kontrolu nad plánem na Klause. Nesouhlas nad tím, jak chránit Elenu vede k růstu napětí mezi bratry Salvatory. Mezitím, Stefan má plné ruce práce, když se snaží udržet zmatenou a vyděšenou Jennu v bezpečí. Flashbacky až do roku 1491 ukazují, Katherine na začátku s Elijahem a Klause spolu s původem prokletí měsíčního kamene. Elena se dozví šokující informace o novém motivu Klause.

2x20
POJEM NIKDY, JE VELMI DLOUHÁ DOBA-Damon (Ian Somerhalder) je ochotný jít do krajné meze, aby zabránil Eleně (Nina Dobrev) stát se obětí zlomení kletby, po které tak práhne Klaus (Joseph Morgan). Damonova akce stupňuje už dost hrozný vztah se Stefanem a jejich odlišené názory na zachránení Eleniného života vyvrcholí až do nejvyššího bodu konfliktu. Tyler (Michael Trevino) se vrací do Mystic Falls po tom co obdrží znepokojujíci telefonát. S úplňkem přichází i obětní rituál. Stefan a Elena spolu stráví romantický den, protože mají strach, že to může být jejich poslední.

2x21
OBĚTNÍ RITUÁL ZAČÍNÁ - S příchodem úplňku se Elena snaží připravit na cokoliv má Klaus v plánu a Tyler čelí své druhé přeměně. Děsivá událost se rychle vymkne kontrole, a to navzdory vší té odvaze. Konečně, Damon připouští Stefanovi pravdu o štrašném novém vývoji, kterému musí čelit.

2x22
POUTO MEZI BRATRY - Zatím co se na náměstí v Mystic Falls vysíla film Jih proti Severu, Damonovi vzpomínky na Katherine z roku 1864 se mu míchají se skutečnou Elenou. Stefan zaplatí strašlivou cenu za pokus, že chtěl předejít tragédii a Šerifka Forbesová udělá smrtelnou chybu, když se snaží aby byli všichni v bezpečí. Více jak jeden život vysí na vlásku díky důsledkům obětního rituálu, který jak vypadá, má děsivý závěr.

→ za všechny tyto synopsise děkuji vd-online.blog.cz♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama