Září 2011

Gallery Updates 0.1

24. září 2011 v 12:08 | Elitie |  » Gallery Updates
The Vampire Diaries » 3.season » Episode Stills » The End of The Affair » Stills
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

3x05 The Reckoning » Synopsis

24. září 2011 v 11:47 | Elitie |  »3s Synopsis
VTÍPKAŘSKÁ NOC SENIORŮ, PRO KTEROU STOJÍ ZA TO ZEMŘÍT - Navzdory tomu, co všechno se děje, je Caroline (Candice Accola) pevně rozhodnutá vidět Elenu (Nina Dobrev), Bonnie ( Kat Graham), Matta (Zach Roerig) a Tylera (Michael Trevino), jak si užívají tradiční Vtípkařskou noc seniorů před začátkem školního roku na Mysticfallské střední. Nicméně, když se ukáže nečekaný host, nepotrvá to dlouho a celý večer nabere smrtelný obrat. Damon (Ian Somerhalder) přesvědčuje Jeremyho (Steven R. McQueen), že může použít své nové spojení s druhou stranou na pomoc najít způsob, jak porazit Klause (Joseph Morgan). Nakonec, Klaus prohlubuje Stefanovo (Paul Wesley) držení a využívá ho pro stále více násilné a nebezpečné účely.

» děkuji ninadobrev-4fans♥1x02 » Promo

18. září 2011 v 19:47 | Elitie

1x01 » Promo

18. září 2011 v 19:46 | Elitie |  »1s Promos

3x04 Disturbing Behavior » Synopsis

18. září 2011 v 19:40 | Elitie |  »3s Synopsis
RODINNÁ POUTA - Stále v Chicagu, Klau (Joseph Morgan) využívá Glorii (hostující hvězda Charmin Lee), čarodějku, kterou už zná dlouho, aby mu pomohla vypátrat chybějící informace, které by vysvětlily, proč jeho plán nefunguje. Gloriino kouzlo odhalí fascinující pohled pravdy, ale brzo si uvědomí, že potřebuje Stefanovy (Paul Wesley) vědomosti na doplnění skládačky. Když se Stefan ocitne v nebezpečí, přichází pomoc od nečekaného spojence. V Mystic Falls, frustrující nové nebezpečí, sráží Damona (Ian Somerhalder) k okraji a on se ohání způsobem, který ponese trvané následky. Caroline (Candice Accola) se snaží vypořádat s jejími novými citivými problémy, i když se snaží pomáhat Eleně (Nina Dobrev) čelit jejím citům. Jeremy (Steven R. McQueen) dělá krátký, ale znepokojující průlom s jedním z jeho mrtvých návštěvníků. Nakonec má Bonnie (Kat Graham) divné setkání, které všechny ovlivní.

→ díky ninadobrev-4fans♥

3x03 The End of The Affair » Synopsis

18. září 2011 v 19:39 | Elitie |  »3s Synopsis
Búrlivé 20. ROKY - Klaus (Joseph Morgan) a Stefan (Paul Wesley) prichádzajú do Chicaga, kde sa Stefan stretáva s upírkou (hosťujúca hviezda Claire Holt), ktorá o neho v skutočnosti nikdy neprestala mať záujem, ktorý mala už pred desiatkami rokov. Vo flashbackoch v Chicagu v roku 1920, Stefan prichádza tvárou v tvár šokujúcej kapitole jeho minulosti. Potom, čo Damon (Ian Somerhalder) dostane od nečakaného zdroja tip, kde je Stefan a Klaus, on a Elena (Nina Dobrev) idú po ich stopách. V Mystic Falls má Tyler (Michael Trevino) obavy o Caroline (Candice Accola), a tak sa obracia pre pomoc k šerifke Forbesovej (Marguerite MacIntyre).

3x02 The Hybrid

18. září 2011 v 19:37 | Elitie |  »3s Synopsis
NOVÝ ŘÁD - Klaus (Joseph Morgan) dává plán do pohybu, který mu dá ještě více síly, ale díky nedobrovolné účasti vlkodlaka Raye Suttona (hostující hvězda David Gallagher), věci nejdou tak, jak Klaus měl v plánu. Damon (Ian Somerhalder) a Alaric (Matt Davis) neochotně souhlasí s (Nina Dobrev) Eleninou novou strategií jak najít Stefana (Paul Wesley), která vede Damona do nebezpečného boje s nečekaným nepřítelem. Jeremy (Steven R. McQueen) se obrátí k Mattovi (Zach Roerig) o pomoc, jak dál se snaží porozumět tomu, co duchové z minulosti od něj chtějí. Nevědíc, že Caroline (Candice Accola) potřebuje jeho pomoc, Tyler (Michael Trevino) čelí emocionální konfrontace s jeho matkou (hostující hvězda Susan Walters).

3x01 The Birthday » Synopsis

18. září 2011 v 19:36 | Elitie |  »3s Synopsis
TO JE MOJE OSLAVA - Ráno v den Eleniných 18. narozenin je Caroline zaneprázdněná plánováním oslavy, ale Elena se soustředí na hledání jakékoli stopy, která by jí pomohla zjistit, kde je Stefan. Damon také hledá Stefana, mezitím, co se snaží ochránit Elenu a držet ji dál od čehokoli, co by upoutalo Klausovu pozornost. Během toho se Stefan s Klausem snaží vystopovat vlkodlaka jménem Ray Sutton. Jeremy, který teď pracuje v Mystic Grillu spolu s Mattem, se snaží pochopit, proč vidí duchy Vicki a Anny od doby, kdy ho Bonnie oživila. Mezitím se Alaric ze všech sil snaží dohlížet na Elenu a Jeremyho, zatímco se vyrovnává s žalem ze smrti Jenny. Nakonec, Caroline a Tyler čelí nové a nečekané výzvě.

» 2.season » Synopsis

18. září 2011 v 19:34 | Elitie |  »2s Synopsis
2x01
Vracíme se do stejné noci jako ve finále minulé série, Elenu po příjezdu domů čeká noční můra, když zjistí osud strýčka Johna a Jeremyho. V nemocnici Matt, Bonnie a Damon utěšují šerifku Forbesovou, zatímco čekají na zprávu, jestli Caroline přežije autonehodu. Po zmateném rozhovoru o nočních událostech si Damon jako první uvědomí, že se Katherine vrátila. Její příjezd nutí Stefana a Damona zjistit, co chce, proč se vrátila, a jak moc velkou hrozbou je pro lidi, které milují. Mezitím, co se Tyler vzpamatovává ze smrti otce, je překvapen, když jeho tajemný strýc Mason Lockwood přijíždí utěšovat rodinu.

2x02
Když zmatená a zoufalá Caroline opouští nemocnici a připojí se ke kamarádům na karnevalu Mystic Falls, Damon chce okamžité zasáhnout, ale Stefan a Elena se postaví na její obranu. Matt je naprosto zmatený Carolininým chováním, ale stále se jí pokouší říct o svých citech k ní. Damon podezřívá Tylerova strýce Masona a využívá Tylerovu prchlivou povahu ve snaze odhalit Masonovo tajemství. Bonnie je ze všeho, co se kolem ní děje, rozrušená a svůj hněv si vylévá na Damonovi.

2x03
Elena, Damon a Alaric se vydávají na univerzitu v Duke a pomocí Isobelina výzkumu o paranormálních jevech se snaží najít jakékoli vodítko k tajemství, které obklopuje rodinu Lockwoodů. Isobelina bývalá studentka Vanessa jim nabídne pomoc při procházení jejího výzkumu a sama se toho při té příležitosti dost přiučí. Stefan v lesích narazí na nové děsivé nebezpečí a Tyler zjišťuje šokující pravdu o Masonovi.

2x04
Stefan používá drastická opatření, aby zjistil pravý důvod, proč se Katherine vrátila do Mystic Falls, a je šokován, když zjistí, co se doopravdy stalo v roce 1864. Damon opět zkouší novou taktiku, jak vyřešit jeho problémy s Masonem, ale ukáže se to nákladné. Tyler tlačí na Masona, aby mu řekl pravdu o Lockwoodových. Nakonec, když Katherine řekne o ultimátu, Stefan a Elena mají jen velmi málo možností.

2x05
Tyler se od Masona dozvídá více o prokletí Lockwoodů. Stefan a Damon se hádají kvůli tomu, jakým způsobem se mají vypořádat s Masonem. Elena se snaží držet Jeremyho od toho, aby se stále více nezaplétal do tajemství Lockwoodů, ovšem Jeremy se snaží si s Tylerem nebrat servítky. Mason se podělí s šerifkou Forbesovou o nějakou šokující informaci, vedoucí k noci plné násilí, vyznání a lámání srdcí.

2x06
Jeremy se snaží pomoci Alaricovi a Damonovi s vypořádáním se s Katherine, a to navzdory Elenině snaze udržet ho v bezpečí. Šerifka Forbesová a Caroline tráví několik vzácných chvil jako dcera a matka. Bonnie náhodou zjistí nové informace o Masonovi a podělí se s nimi se Stefanem, čímž přinutí Damona, aby vzal věci do svých rukou.

2x07
Stefan a Damon se dohodnou na novém způsobu, jak se na maškarním bálu u Lockwoodů vypořádat s Katherine. Katherine se staví u své staré známé - Lucy, aby ji doprovázela na bál. Bonnie, Jeremy a Alaric dělají, co můžou, aby pomohli Stefanovi a Damonovi, ovšem Katherine má připravené překvapení, o kterém nemohl nikdo z nich tušit. Okolnosti se zvrtnu, když Matt a Tyler se svými přáteli začnou popíjet alkohol.

2x08
Stefan a Damon se dozvídají nové informace na téma lidí, upírů a událostí v dávné minulosti, poté, co přispěchají na pomoc Eleně. Jeremy pomáhá Bonnie po velice těžkém a vyčerpávajícím kouzle. Caroline dělá vše pro to, aby trochu ulehčila Tylerovi v jeho těžkém životním období. Damon a Stefan se dozvídají nové informace.

2x09
Elena se vystavuje nebezpečí, když se snaží najít pravdu o Katherinině minulosti a také co skrývá její vlastní minulost. Elena ví, že by Stefan s plánem nikdy nesouhlasil a tak prosí Caroline, aby mlčela. Damon vykošisťuje svého nového důvěrníka při odhalování moci a účelu měsíčního kamene. Jeremy a Bonnie se seznamují s Lukou - novým studentem s šokující rodinou historií.

2x10
Elena se rozhodne vzít záležitosti do svých rukou a nabízí Rose lákavou nabídku pomoci. Jakmile se ale události začnou vymykat kontrole, požádá Rose Damona, aby vzal do svých rukou plán, který už ale Elena započala. Jeremyho lehkomyslný pokus pomocí Bonnie získat měsíční kámen, ho dostane do situace, kdy je ohrožen nejen jeho život, ale zároveň tím dostává do nebezpečí i Stefana. Bonnie a Luka se začínají sbližovat. Tyler ukazuje Caroline sklep Lockwoodů, kde Car učiní děsivé odhalení.

2x11
Tyler čelí jeho první proměne- S blížícím se úplňkem Caroline pomáhá Tylerovi připravit se na proměnu. Tyler je bezmocný, protože to nemůže zastavit. Zatímco Stefan a Katherine hrají jednu ze svých her​​, Damon a Alaric jsou podezřívavý, když se ve městě objeví Jules, která hledá Masona. Elena je frustrovaná proto, co udělal Jeremy a její přátelé, aby ji udrželi v bezpečí. Bonnie a Luke dělají na kouzlu. Elijah vystoupí s nečekanou nabídkou, která by mohla všechno změnit.

2x12
Stefan si myslí své o Eleniném novém plánu na budoucnost. Zatímco se Damon snaží z Jules dostat pravdu, požádá Elenu, aby pohlídala Rose, jenže se z toho vyvine nečekaně nebezpečná záležitost. Caroline s Mattem se snaží být o svých pocitech jeden k druhému upřímní, a Caroline je překvapená, jak Tyler reaguje na její šlechetnost. Damon se snaží skrýt své skutečné pocity, když ho krize života a smrti udeří víc, než by čekal.

2x13
Elenu, Jennu i Damona velmi nepříjemně překvapí návrat Johnathana Gilberta do Mystic Falls. Caroline se svěří Stefanovi o svém rozhovoru s Tylerem, a Stefan se snaží co nejlíp domluvit Tylerovi, který je naprosto zmatený a rozrušený. Jeremy se snaží uklidnit Bonnie po jejím znepokojivém rozhovoru s Jonasem. Když Jules zajme rukojmí, situace rychle vystupňuje až do násilného střetu.

2x14
Stefan s Elenou si neuvědomují, že jsou sledováni, když jedou - jak doufají - na romantický víkend do Gilbertovic rodinného sídla u jezera. Jenna se začíná obávat, že k ní Alaric není upřímný. Jules sice vysvětlí Tylerovi důležitost kletby slunce a měsíce, jenže vynechá podstatný detail. Damon navštíví Historický spolek, aby si promluvil s Elijahem, jenže ten mu nechce prozradit žádné tajemství. Bonnie se podaří s pomocí Caroline a Jeremyho lstí zjistit novou šokující informaci o Lukovi. Tyler dává Mattovi pár přátelských rad o vztazích.

2x15
STEFAN VYPRÁVÍ ELENĚ O JEHO NEJTEMNĚJŠÍCH DNECH - Stefan říká Eleně o temných časech v jeho historii a o překvapující osobě, jejímž vlivem se všechno změnilo. Po získání pravdy z Luka, se Jonas při setkání s Bonnie a Jeremym snaží vyjádřit své pocity. Aby Damon chytil Elijaha v momentě překvapení, tak pořádá pro něj, Jennu, Alarika a Andie (Hostující hvězda Dawn Olivieri) slavnostní večeři. Ale informace na poslední chvíli promění Damonův plán v naprostý chaos.

2x16
NOC PŘIZNÁNÍ : Katherininy myšlenkové hry už všem lezou na nervy, ale Damon ( Ian Somerhalder), Stefan (Paul Wesley) a Elena (Nina Dobrev) si uvědomují že její vědomosti o Mystic Falls jim pomůžou zůstat naživu. Caroline (Candice Accola), která je frustrovaná ze svého vztahu s Mattem (Zach Rorerig) najde nový způsob jak zaujmout jeho pozornost. Alaric (Matt Davis) učiní šokující přiznání Jenně (Sara Canning) zatímco Katherine se také přizná Damonovi, ale zcela jiným způsobem. Stefan a Bonnie (Katerin Graham) se snaží přesvědčit Jonase a Luka, aby všichni spolupracovali. Jonasova nedůvěra však vede k náhlé ohnivé konfrontaci.

2x17
SCHOVÁNO PŘÍMO NA OČÍCH - Elena a Alaric oba ostře zkritizují Johna, když Isobel svým nečekaným příchodem zdevastovala Jennu.Bonnie pracuje s Damonem a Jeremym na hledání kouzla, které potřebuje získat silou svých předků.Caroline má zlomené srdce a neví co s Mattem. Stefan a Damon si uvědomili, že mají novou tajnou zbraň.

2x18
TANEC s nebezpečím- Jak střední škola začne připravovat "Ples 60.let," Elena začne dostávat znepokojující zprávy od Klause, prostřednictvím neobvyklého zdroje. Bonnie se snaží uklidnit Jeremyho, že je dost silná, aby pomohla Eleně, ale starostlivý Jeremy žádá Stefana o radu. Caroline přemlouvá Matta, aby s ní šel na ples. Damon s Alarikem, kteří jsou na plese jako dohled, očekávají, že se Klaus ukáže, ale ten hraje složitou hru, která je drží na hraně. Nakonec, Damon přichází s novým akčním plánem, který šokuje a bude vadit všem.

2x19
KLAUS je odhalen -Stefan a Damon jsou vzteky bez sebe, když zjistí, že Elena se jim oběma vzpírá, aby mohl nový spojenec převzít kontrolu nad plánem na Klause. Nesouhlas nad tím, jak chránit Elenu vede k růstu napětí mezi bratry Salvatory. Mezitím, Stefan má plné ruce práce, když se snaží udržet zmatenou a vyděšenou Jennu v bezpečí. Flashbacky až do roku 1491 ukazují, Katherine na začátku s Elijahem a Klause spolu s původem prokletí měsíčního kamene. Elena se dozví šokující informace o novém motivu Klause.

2x20
POJEM NIKDY, JE VELMI DLOUHÁ DOBA-Damon (Ian Somerhalder) je ochotný jít do krajné meze, aby zabránil Eleně (Nina Dobrev) stát se obětí zlomení kletby, po které tak práhne Klaus (Joseph Morgan). Damonova akce stupňuje už dost hrozný vztah se Stefanem a jejich odlišené názory na zachránení Eleniného života vyvrcholí až do nejvyššího bodu konfliktu. Tyler (Michael Trevino) se vrací do Mystic Falls po tom co obdrží znepokojujíci telefonát. S úplňkem přichází i obětní rituál. Stefan a Elena spolu stráví romantický den, protože mají strach, že to může být jejich poslední.

2x21
OBĚTNÍ RITUÁL ZAČÍNÁ - S příchodem úplňku se Elena snaží připravit na cokoliv má Klaus v plánu a Tyler čelí své druhé přeměně. Děsivá událost se rychle vymkne kontrole, a to navzdory vší té odvaze. Konečně, Damon připouští Stefanovi pravdu o štrašném novém vývoji, kterému musí čelit.

2x22
POUTO MEZI BRATRY - Zatím co se na náměstí v Mystic Falls vysíla film Jih proti Severu, Damonovi vzpomínky na Katherine z roku 1864 se mu míchají se skutečnou Elenou. Stefan zaplatí strašlivou cenu za pokus, že chtěl předejít tragédii a Šerifka Forbesová udělá smrtelnou chybu, když se snaží aby byli všichni v bezpečí. Více jak jeden život vysí na vlásku díky důsledkům obětního rituálu, který jak vypadá, má děsivý závěr.

→ za všechny tyto synopsise děkuji vd-online.blog.cz♥

» 1.season » Synopsis

18. září 2011 v 19:19 | Elitie |  »1s Synopsis
1x01
Čtyři měsíce po tragické dopravní nehodě, ve které zahynuli jejich rodiče, se sedmnáctiletá Elena Gilbert (Nina Dobrev) a její patnáctiletý bratr Jeremy (Steven R. McQueen) stále snaží vyrovnat se svým zármutkem a pokračovat dál ve svých životech. Elena byla vždy hvězdnou studentkou; krásná, populární a věnující se škole i přátelům. Ale teď si všimla, že se jen pokouší skrývat svůj smutek před světem. Když začne školní rok, Elena a její přátelé jsou uchváceni pohledným a záhadným novým studentem, Stefanem Salvatorem (Paul Wesley). Stefan a Elena jsou k sobě okamžitě přitahováni, ale Elena nemá tušení, že Stefan je ve skutečnosti sto padesát let starý upír, který se snaží žít mírumilovně po boku lidí, zatímco jeho bratr Damon (Ian Somerhalder) je ztělesněním upířího násilí a brutality. Nyní jsou tito dva upíří bratři - jeden dobrý, druhý zlý - ve válce o Eleninu duši a o duše jejích přátel, rodiny a všech obyvatel malého městečka Mystic Falls ve Virginii.

1x02
Stefan se rozhodne navštívit Vicki, která se v nemocnici stále zotavuje z tajemného útoku, a pokusí se použít svoje síly, aby ji ovlivnil a donutil ji zapomenout na útočníka. Přichází ovšem Matt a Stefan nemá možnost dívce pozměnit vzpomínky. Jeremy zápasí se svými city k Vicki, zatímco pan Tanner řekne tetě Jenně, že Jeremy potřebuje pomoct se svými problémy. Elena se setkává s Damonem v domě Salvatorů, kde Damon odhalí tajemství ze Stefanovi minulosti. Když si Vicki začne vzpomínat, kdo ji napadl, Damon si zvolí další oběť. Elena se rozhodne říct Stefanovi o svých pocitech.

1x03
Elena se snaží ignorovat varování Bonnie ohledně znepokojivých vibrací, které přijala od Stefana. Tyler se pokusí ztrapnit Stefana, když po něm hodí fotbalovým míčem, ale Stefan míč snadno chytne a vrátí mu přihrávkou zpátky, čímž všechny ohromí svými dovednosti. Pan Tanner Stefanovi nakonec dovolí připojit se k fotbalovému týmu. Elena pozve Stefana a Bonnie na večeři, doufajíc, že se ti dva sblíží, ale večer je narušen nečekaným a nevítaným příchodem Damona a Caroline. Posléze je město šokováno násilným činem…

1x04
Elena a Stefan jsou zváni na každoroční Večírek zakladatelů a Elena Stefana požádá, aby ji doprovázel. Vicki přiměje Tylera, aby ji na večírek pozval, a poté ho obviní, že se pokouší jejich vztah utajit před svou rodinou. Zach odhalí Stefanovi nápomocné tajemství jejich rodiny. Na večírku vypráví Damon Eleně příběh o minulosti rodiny Salvatorů a zanechává Elenu s otázkami, které Stefan odmítá zodpovědět. Stefan konečně udělá něco pro to, aby Damona dostal pryč ze svého života nadobro.

1x05
Stefan podnikne opatření, aby ochránil Elenu a doufá, že jeho plán zbavit se Damona bude fungovat. Elena a Jenna jsou znepokojeny Jeremyho vztahem s Vicki. Stefan se rozhodne Eleně odhalit část své minulosti. Během benefičního mytí aut je Bonnie zaskočena schopnosti, které netušila, že ovládá, a hledá radu u své babičky. Neznámý muž posléze vypráví Eleně zneklidňující příběh o rodině Salvatorů…Během vzpomínání odhalí Stefan Eleně historii rodiny Salvatorů. Elena požaduje, aby jí Stefan vysvětlil děsivé události, které se v Mystic Falls dějí. Stefan Eleně díky svým vzpomínkám objasní, jak mezi ním a Damonem začala rivalita. Zpátky v přítomnosti se Damon impulzivně chopí vlády nad Vickinou budoucností a zmatená a vystrašená Vicki utíká pryč. Na konec, šerifka Forbes a starosta Lockwood podnikají opatření k ochraně města…

1x06
Během vzpomínání odhalí Stefan Eleně historii rodiny Salvatorů. Elena požaduje, aby jí Stefan vysvětlil děsivé události, které se v Mystic Falls dějí. Stefan Eleně díky svým vzpomínkám objasní, jak mezi ním a Damonem začala rivalita. Zpátky v přítomnosti se Damon impulzivně chopí vlády nad Vickinou budoucností a zmatená a vystrašená Vicki utíká pryč. Na konec, šerifka Forbes a starosta Lockwood podnikají opatření k ochraně města…

1x07
Když se Vickino chování stává stále více nebezpečným, Stefan se jí pokouší pomoci a Elena se snaží přesvědčit Jeremyho, aby se od Vicki držel dál. Caroline dává Bonnie náhrdelník, který sebrala Damonovi, aby si ho vzala jako část svého halloweenského kostýmu a když si ho Damon pokusí vzít zpět, je zaskočen Bonnienými schopnosti. Bonnie probírá incident se svojí babičkou a dozví se od ní více o rodinné historii. Ve snaze rozveselit Vicki ji Matt vezme do strašidelného domu, ve který byla přetvořena střední škola, ale večer se brzy začne vyvíjet děsivým směrem…

1x08
Stefan je na svoje narozeniny překvapen návštěvou Lexi, jedné z jeho nejstarších přátel. Stále rozrušená z událostí v halloweenském strašidelném domě se Elena pokouší držet se od Stefana dál, ale Lexi jí počastuje nevyžádanou radou ohledně vztahů. Elena a Jenna jsou zaskočeny změnou Jeremyho chování. Na Damonovo naléhání se Caroline pokouší získat jeho medailon zpět od Bonnie. Na konec, Damonova nabídka pomoci šerifce Forbes má nenadálé a tragické následky…

1x09
Jeremy dostává novou šanci od záhadného nového učitele historie, Alarica Saltzmana, a představuje ho tetě Jenně. Bonnie pronásledují děsivé sny o jedné z jejích předků. Přestože se Elena snaží věci urovnat, Bonnie a Caroline pokračují v hádkách ohledně medailonu. Když si dívky zřídí seanci jako pomoct při rozhodnutí, co dělat, následky jsou podivnější, než kdokoli z nich čekal. Matt přichází Caroline na pomoc v době, kdy potřebuje přítele. Damon konečně prozrazuje Stefanovi ohromující důvod svého návratu zpět do Mystic Falls.

1x10
Stefan a Damon si pořídí nový důvod pro soupeření. Po přečtení deníku jednoho z předků Gilbertů je Jeremy inspirován navrátit se ke svému koníčku kreslení fantastických stvoření, kterého zanechal po smrti svých rodičů. K překvapení jejich přátel se Matt a Caroline nadále vídají. Když šerifka Forbes řekne Damonovi o dalším útoku ve městě, Damon se nabídne vystopovat vraha a dozví se od něj zarážející kousek informace ohledně rodin zakladatelů města. Alaric zasáhne do podivné situace mezi Jeremym, Tylerem a starostou Lockwoodem. Stefan a Elena naleznou novou důvěru, ale vše se změní, když Elena náhodou učiní šokující objev…

1x11
Stefan odhalí překvapující vodítko k minulosti. Damon podnikne výlet do Georgie, kde překvapí dávnou milenku Bree a zajistí si její pomoc při řešení problému s otevřením hrobky. Během toho se Damon setkává tváří tvář s někým, kdo je odhodlaný přimět ho zaplatit za minulé chyby. Stefan se otevírá Bonnieně babičce ve snaze pomoci Bonnie překonat strach a přijmout její síly. Během hledání historických dokumentů ve veřejné knihovně potkává Jeremy roztomilou, ale podivínskou dívku Annu, která má svoje vlastní teorie o historii Mystic Falls. Když se Damon vrátí zpět z Georgie, Stefan na něj čeká s novinkami, které změní jejich svět…

1x12
Zatímco se Stefan a Damon snaží zjistit identitu nového upíra ve městě, Stefan dává Eleně šperky naplněné sporýšem k ochraně její rodiny a přátel. Protože Matt nutně potřebuje peníze, přijímá místo v Mystic Grillu, kde bývalá středoškolská fotbalová hvězda Ben pracuje jako barman. Ben přispěchá na pomoc Bonnie, když zpozoruje, že ji Damon obtěžuje. Damon a Stefan doprovází Elenu na středoškolský ples ve stylu padesátých let, kde se Damonovi představí Alaric…

1x13
Stefan a Damon si ve vzpomínkách připomínají dávné činy obyvatel města, včetně jejich otce, Giuseppe Salvatora, a Pearl, vedoucí k ničivým událostem, které způsobyly rozpor v jejich vztahu. V současnosti, Bonnieno rande s Benem se děsivě zvrtne. Elena pomáhá Stefanovi a Damonovi v jejich honbě za nalezením chybějícího deníku, který patřil jednomu z Eleniných předků. Stefan objeví důvod, proč se Alaric zajímá o deník i historii města. Damon zjistí, že se jeho stará známost vrátila do města s denním programem, který dokáže pochopit…

1x14
Stefan pomáhá Eleně a Bonnie z nebezpečné situace. Jeremy pozve Annu na párty v lese, aniž by tušil, že ona má vlastní důvod, proč se tam s ním chce setkat. Když Stefan, Damon a Elena pracují s Bonnie a její babičkou na otevření hrobky, všichni jsou šokování tím, co objeví…

1x15
MELINDA CLARKE ("THE O.C.") si zahraje Mattovu dlouho ztracenou matku - Matt a Caroline jsou překvapeni, když se neočekávaně objeví Mattova matka (hostující hvězda Clarke). Stefan a Elena jsou znepokojeni Damonovým novým přístupem. Šerifka Forbesová požádá Damona, aby se zúčastnil benefiční dražby svobodných mládenců. Alaric objeví šokující tajemství ze své vlastní minulosti. S pomocí od Jenny a Stefana je Elena odhodlaná zjistit všechno, co jen bude moci, o své biologické matce. Jenže pravda by pro ni mohla být příliš velkým soustem…

1x16
NOVÝ ZAČÁTEK - Anna s sebou na návštěvu za Damonem přivádí překvapivého hosta. Elena a Stefan jdou na nepříjemné dvoj-rande s Caroline a Mattem, ale Stefan a Matt zjišťují, že mají něco společného. Jenna se znovu setkává se svojí starou kamarádkou Kelly a Jeremyho vztah s Annou se vyvíjí nečekaným směrem….

1x17
Stefan je nucen učinit děsivé rozhodnutí - když Stefan a Damon odhalí nového nebezpečného nepřítele, Stefan se náhle ocitá v nebezpečné situaci. Damon a Elena se snaží přesvědčit Alarica, aby s nimi pracoval na pomoci pro Stefana. Matt doufá, že jeho matka, Kelly, by mohla zůstat. Když se jí porouchá auto v bouři, Caroline učiní děsivý objev, který šokuje všechny ve městě.

1x18
David Anders (seriál "24 hodin"), hostující hvězda jako Elenin strýc John Gilbert - Zatímco se Stefan snaží dostat pod kontrolu novou situaci, Elena a Jeremy jsou překvapení návštěvou svého strýce, Johnem Gilbertem. Alaric vede s Elenou nepříjemný rozhovor o Isobel. Na oslavě Dne zakladatelů Stefan předvede ojedinělé chování a Damon se snaží zjistit, proč se stýček John vrátil do města, a odhalí nepříjemnou pravdu. Incident na párty způsobí potíže mezi Mattem a Tylerem, a vztah mezi Mattem a jeho matkou Kelly dosáhne nového minima. Mezitím, Elena zklame ve snaze o útěchu Jeremyho, a ten se rozhodne vzít všechno do vlastních rukou.

1x19
ELENA A CAROLINE SOUTĚŽÍ V SOUTĚŽI KRÁSY/ SPENCER LOCKE ("Resident Evil"), hostující hvězda - Na oslavě Dne zakladatelů Elena (Nina Dobrev) a Caroline (Candice Accola) soutěží o titul "Miss Mystic Falls" proti jiným dívkám z města, včetně Tiny Fell (hostující hvězda Autumn Dial) a Amber Bradley (Spencer Locke). Elena je šťastná, že může přivítat Bonnie zpátky ve městě, ale Bonnie má stále problémy se vším se vyrovnat. John Gilbert se pokouší zastrašit Damona, ale jeho plán nemá požadovaný účinek. Damon zjistí, že Stefan skrývá nebezpečné tajemství, které by mohlo mít dopad na všechny ve městě.

1x20
ELENA SE DOZVÍ, CO SE SKUTEČNĚ STALO, KDYŽ BYLI DAMON A STEFAN PŘEMĚNĚNI - Zatímco Stefan se snaží vyrovnat se svou minulostí, jak on, tak Damon odhalí část své historie Eleně, až se konečně dozví pravdu o tom, jak se stali upíry. Pearl vede nepříjemný rozhovor s Jonathanem Gilbertem. Damon a Alaric se pokusí najít nevyzpytatelný objev předtím, než ho Jonathan použije. Přátelství a flirtování mezi Jeremym a Annou stále roste.

1x21
ISOBEL SE VRACÍ DO MYSTIC FALLS - Isobel se vrací do Mystic Falls a ohromí Alarica svým postojem a požadavky, že má zařídit její setkání s Elenou. Když se matka a dcera konečně shledají, Isobel odmítne odpovědět Eleně na většinu otázek, ale ukáže se, že se nezastaví před ničím, dokud nenajde tajemný vynález Jonathana Gilberta, po kterém pátrá. Isobeliny nebezpečné činy nutí Stefana, Damona a Bonnie zakročit a pomoci Eleně vypořádat se s nastalou situací.

1x22
DEN ZAKLADATELŮ SE PROMĚNÍ V SMRTÍCÍ - Den Zakladatelů konečně nadešel a všichni jsou na poslední chvíli zaneprázdněni přípravami plováků a ohňostrojů. Stefanovi je nepříjemný nový Damonův přístup k Eleně, ale Elena je více zaneprázdněna napravováním jejího vztahu s Jeremym. Jeremy se strachuje o Annu, ale není si jistý, že je v jejích nejnovějších plánech pro budoucnost. Ačkoli si Caroline užívá den jako Královna oslavy, rovněž se snaží pomoci Mattovi a Tylerovi dostat jejich přátelství do starých kolejí. Nakonec, i když by bylo nejlepší, aby ho Damon s Alaricem zastavili, Jonathan Gilbert stanoví plán v podnětu, který zakončí Den Zakladatelů chaosem, zničením a smrtí.

→ za všechny synopsise děkuji isomerhalder-fan.blog.cz♥♥♥

Site

17. září 2011 v 9:08 | Elitie
» vše o této stránce

» šatník tohoto blogy

» jak často nás navštěvujete

» milý deníčku (naše keci)

005. Admins
» vše o adminech blogu

006. Affiliates; Wanna Be? | List of Affs

Media

17. září 2011 v 9:05 | Elitie
» videa a rozhovory

002. Style
» jak se nám Nina obléká?

003. POTM
» vyber nejlepší fotku měsíce

004. OOTM
» vyber nejlepší outffit měsíce

005. Graphic
» veškerá grafika,kterou jsem tvořila

Nina Dobrev

17. září 2011 v 9:01 | Elitie
» vše o jejím životě,její "životopis"

» veškéré filmy,seriály kde hrála

003. Twitter
» twitterové zprávy

» veškeré novinky a ostatní věci